تماس با ما
خانهتضمین کیفیت
26 اسفند 1402 Admin

تضمین کیفیت

سحر اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO 9001-2015 در صنایع رنگسازی
تضمين کيفيت (Quality) روشي است براي سنجش وضعيت محصول با وضعيت از پيش تعريف شده و يا استاندارد هاي متداول محيط توسعه . در اين عمل ، با تهيه برنامه هاي تست و کنترل (Test Plan) ، اين عمل در انتهاي هر مرحله از دوره زندگي محصول انجام شده و در نهايت نيز ، ضمن کنترل ، شماره نسخه تعيين شده و داراي کد (Version) مي گردد . سپس قابل خروج از سازمان مي باشد . اين روال داراي متدها و روشهاي مدرن خاص خود بوده و به مرور زمان ، توسط تحقيقات آکادميک انجام شده در دنيا ، تکميل مي گردد .اين گونه خدمات بعنوان جزئي جدا نشدني از چرخه توليد سيستم شده و بيشتر شرکتها ، مجبور به استفاده از اين روش و يا مشابه آن مي باشند .

سيتسم هاي گوناگوني براي مديريت كيفيت ابداع گرديده است مانند Kaizen و 6 sigma و .. اما آنچه كه امروزه بيش از ساير سيستم ها قابل عنايت است سيستم مديريت كيفيت ISO 9001:2015 است كه در عين سادگي و قابل فهم بودن قابليت اجراء در تمامي ارگان ها ، كارخانجات، شركت ها و مؤ سسات را داشته ، بين المللي بوده و با ارائه اصول و الزامات اين سيستم را به خوبي معرفي و كنترل مينمايد و با مقررات و اصول و الزامات خود تمام مسير و فرايند توليد محصول يا خدمت را تحت كنترل گرفته و از بروز نواقصي كه منجر به ارائه خدمت و يا محصول نامطمئن ميگردد ممانعت به عمل مي آورد .

کسب استاندارد معتبر -ISO 9001-2015 در زمینه مدیریت تضمین کیفیت به عنوان اولین واحد تولید کننده رنگهای صنعتی و ساختمانی در مردادماه 1376 علاوه بر دریافت امتیاز علامت استاندارد و نشانه مرغوبیت کالا ، ارمغان دیگری برای مصرف کنندگان و مشتریان فراوردهای رنگ سحر و پرسنل زحمتکش و دلسوز ومدیران شرکت بود.از آن سال تا کنون ، شرکت بین المللی DNV با ممیزی های دوره ای خود ، پایبندی این شرکت به مشتری مداری و ارتقاء سیستم مدیریت تضمین کیفیت را ،کنترل و راستی آزمایی نموده و حقانیت اهداف شرکت را تایید نموده است .

از دیگر گواهینامه های کیفیتی این شرکت می توان به اخذ نشان استاندارد ایران نیز اشاره کرد .

همین الان سفارش خود را ثبت کنید

ثبت سفارش

تمام حقوق این وبسایت برای شرکت رنگ سحر محفوظ است . © 1402